Cariere

Echipa noastră are în prezent 20 de membri şi o medie de vârsta de 30 de ani. Construită pe principii care au la bază profesionalismul, performanţa şi colaborarea, echipa Crizantema este proactivă, ambiţioasă şi pasionată.

Mai jos regăsiţi poziţiile deschise în acest moment în cadrul echipei noastre. Pentru a afla mai multe informaţii puteţi să ne contactaţi la adresa de mail birou@crizantema.com sau la numarul de telefon (0235) 410 163. Pentru a aplica puteţi trimite un CV la adresa de mail cariere@crizantema.com.

Bârlad: Reprezentant comercial (agent vânzări)

Cerinţe
– Experienţă relevantă de minim 1 an
– Orientare spre rezultate si iniţiativă
– Capacitatea de a urmări proactiv şi a atinge obiectivele stabilite
– Bune abilităţi de comunicare, uşurinţă în iniţierea şi dezvoltarea relaţiilor interpersonale
– Disponibilitate pentru un post cu activitate dinamică, de teren
– Minim studii medii (diplomă de bacalaureat)
– Permis de conducere categoria B

Obiectiv
Dezvoltarea business-ului prin realizarea în aria repartizată a volumelor de vânzări şi a obiectivelor de acoperire clienţi, distribuţie produse, asezarea produselor la raft şi încasarea contravalorii facturilor.

Responsabilităţi
– Construieşte, menţine şi lărgeste reţeaua de clienţi (magazine) în secţiunea administrată.
– Vizitează zilnic numărul de clienţi necesar pentru a atinge standardele impuse de companie
– Vinde produsele companiei, conform obiectivelor de volum an/lună/zi;
– Se asigură de recuperarea în întregime a contravalorii facturilor la toţi clienţii din aria sa de acoperire

Beneficii
Mediu de lucru profesionist şi dinamic, acces la instruire, posibilităţi de dezvoltare, pachet salarial atractiv corelat cu performanţă şi rezultatele obţinute.

Comments are closed.